Poszukujemy zdjęć

IMG_8091Szanowni Państwo,
od kilku lat moją pasją jest poszukiwanie historycznych materiałów dotyczących Gminy Kórnik. Na początku 2014 roku postanowiłem opublikować zebraną kolekcję, w ten sposób powstała strona Kórnik – spacer w czasie.  W serwisie zamieszczam zdjęcia, historie, anegdoty związane z naszym miastem (Kórnikiem i Bninem).

Nieustannie poszukuję nowych materiałów do strony. Jeśli posiadają Państwo w swoich albumach stare fotografie miejsc, ulic, wydarzeń, ludzi – bardzo proszę p kontakt. Poszukuję zdjęć z każdego okresu, nie tylko tych najstarszych. Na prowadzonej przeze mnie stronie można również znaleźć zdjęcia z lat 80/90’tych.

Fotografie, dokumenty lub opisy można przesyłać na adres email: kontakt@kornik.info. Jeżeli nie ma możliwości wysłania fotografii w formie elektronicznej, mogę podjechać do Państwa ze skanerem i na miejscu skopiować fotografie. Istnieje także możliwość zostawienia zdjęć w Biurze Promocji miasta Kórnik, mieszczącym się na wprost ratusza w Kórniku (zdjęcia zostaną zeskanowane i zwrócone w stanie nienaruszonym).

Pozdrawiam
Jakub Mąderek